Redwin Yatırım Çekim Limitleri

Bilindiği üzere güvenilir canlı bahis sitelerinin başında 2015 patentli Redwin gelmekte. Redwin yatırım ve çekim limitleri de bu güvenilirliği destekler nitelikte. Çoğu sitede yatırım ve çekim limitleri hakkında bir bilgi dahi bulunmuyor, bu durum da siteye para yatırmak veya siteden para çekmek istediğinizde birtakım problemler yaşamanıza neden oluyor. Redwin yatırım ve çekim limitlerinin şeffaflığı ise sizin bu gibi bilgilere kolayca ulaşmanızı sağlayarak sonradan daha önce düşünmediğiniz problemler yaşamanıza engel oluyor. Bu sebeple tahmin etmediğiniz durumlarla karşılaşmamak için üye olmak istediğiniz sitelerde öncelikle bu çekim limitlerine göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Redwin Nasıl Para Çekilir?

Kimi sitelerde belirtilmeyen yatırım ve çekim limitleri, kimi sitelerde ise çok yüksek tutuluyor ve kullanıcılar bu miktarların yüksek olmasından dolayı para çekme taleplerini sağlıklı bir biçimde oluşturamıyor. Ancak sitede minimum para çekim miktarı 100 TL gibi bir miktar olarak belirlendiği için çoğu kullanıcı sorun yaşamadan para çekme taleplerini oluşturuyor ve ödemelerini kişisel banka hesaplarına geçirebiliyorlar.

Redwin yatırım ve çekim limitleri hemen her türden kullanıcı için oldukça uygun olarak belirlenmiştir. Siteden para çekmek için talep oluşturabileceğiniz maksimum miktar 20 bin TL olarak belirlenmiştir. Alt ve üst limitleri sağladığınız takdirde kolayca para çekme talebinde bulunabilirsiniz. Bu işlemi ya manuel olarak ya da canlı destek aracılığıyla uygulayabilirsiniz. Talebinizi oluşturduktan sonra yönetim sizin hesap bakiyenizi kontrol eder ve bunu takiben 15 dakika içerisinde parayı hesabınıza yatırır. Toplam ortalama yarım saat gibi kısa bir sürede çekmek istediğiniz miktar hesabınıza kolay ve güvenli bir şekilde yatırılmış olur.

Redwin Yatırım Limitleri

Çekim limitleri olduğu gibi sitelerde yatırım limiti de görülür. Redwin yatırım limitleri ise her bütçeden kullanıcıya uygun biçimde belirlenmiştir. Bu yatırım limitleri Ecopayz gibi sanal hesaplar için minimum 20 TL, Papara için minimum 50 TL, banka havalesi yöntemi ile ise minimum 100 TL olarak belirlenmiştir. Bununla birlikte bonus kategorisinde bulunan promosyonlardan yatırım işlemlerinde de yararlanılabiliyor.

Redwin Ödeme Seçenekleri

Sitedeki ödeme seçenekleri sürekli güncel bir biçimde işlevlerini sürdürüyor. Daha önce bahsedildiği gibi Redwin Canlı Destek hattı ile iletişime geçerek ödeme talebinizi oluşturduğunuzda işlemleriniz çok daha hızlı bir şekilde gerçekleşecektir. Redwin para çekim yöntemleri ise aşağıda listelenmiştir:

  • Papara aracılığıyla
  • Ecopayz aracılığıyla
  • Banka havalesi aracılığıyla
  • TL Nakit aracılığıyla

Geniş ödeme seçenekleriyle hemen her türden kullanıcıya uygun seçenekler sunan site, ödemeleri ise Redwin yatırım ve çekim limitlerine uyan miktarlar doğrultusunda güvenilir ve hızlı bir şekilde kullanıcı hesaplarına yatırıyor.