Redwin Boom Pirates

Boom Pirates Foxium oyun stüdyosu tarafından geliştirilen son slot oyunudur. Bu oyun kullanıcılarına korsanların, topların ve büyük kazançların olduğu bir deniz serüvenine çağırmaktadır. Bu slot oyunu içinde barındırdığı Wonderways (kazanma yolu) konsepti ile kullanıcılarına çok fazla kazanma fırsatı verir.

Wonderways Konsepti

Booming Pirates oyunu içerisinde makaraların her dönüşünde kazandıracak 10,077,696’ya varan yol bulunur. Bu oyunda oyuncular görünür konumda olan ve 7776 kazanma yolu barındıran 5X6 boyutundaki sistemde serüvenlerine başlarlar. Her birinde 6 sıra barındıran 4 makara daha bulunduğu için bu sıraların kilidi açıldıkça kazanma yollarının sayısı da gittikçe artış göstermektedir. 9 makaranın bütün hepsi açıldığı zaman kazanma yollarının sayısı 10,077,696’ya ulaşmış olur. Düzensiz bir şekilde aktif hale gelen makaralar Boom Pirates özelliğiyle başlıyor. Bu da bir sonraki dönüşte bir ya da birden fazla makara içinde savaş toplarının ateşlenmesini sağlıyor. Üs oyununda makaralar sadece bir sonraki dönüş için açık kalıyor. Bu özelliğin yanında Mary’s Swasbucling Attack adında bir saldırı bulunuyor. Bu da kazanç sağlamayan herhangi bir dönüşü aktifleştiriyor ve Mary ekranda sallanırken 5’li turda en az bir kazanç sağlamaktadır. Foxium özelliği ile oyuncular ödüllerini yüzde elli oranında arttırabiliyor. Bu aynı zamanda toplam ateşlenme ihtimalini de yükseltmektedir. Bu durum da üs oyununda kazanma yollarını ortaya çıkarmaktadır.

Boom Pirates Oyunu Kazandırıyor Mu?

Booming Pirates slot oyunu oyun içinde ilerledikçe artan kazanma oranı ile müşterilerini memnun etmekte ve kullanıcılarına kazanç sağlamaktadır. Kullanıcılar oyun içinde 3 YO-HO-HO dağılımını makara bir makara üç ve makara içine yerleştirerek 10 ücretsiz spinle bonus kazanarak tura başlar ve bonus turunda 3 ekstra YO-HO-HO daha yerleştirdiğinde 5 tane ücretsiz spin kazanır. Boom Pirates özelliğiyle açılan ücretsiz spinlerde herhangi bir bonus turu süresi boyunca açık kalır. Bu da panonun tamamının kilidini açarak 10, 077,696 aktif kazanma yolunu ortaya çıkarır. Bu wonderways konsepti ile spinler ile büyük kazançlar elde edilmesini sağlar.

Sanal Slot Oyunu

Bahis sitelerinin vazgeçilmez oyunlarından birisidir. Bu oyunları oynamak için herhangi bir kuralara ya da oyun bilgisine gerek yoktur. Bu yüzden pek çok insan tarafından ilgi görmektedir. Slot oyunlarında risk minimum düzeydedir. Bu oyunlar minimum miktarlarla oynandığı halde çok yüksek elde edilebilir.